lexapro vs weed

lexapro and weed safe visuallylocated.com lexapro and weed effects

antibiotic without prescription

amoxicillin prescription no insurance

buy naltrexone online usa

buy naltrexone from trusted pharmacy cillo.it buy naltrexone canada

amoxicillin without insurance

amoxicillin without insurance tfswhisperer.com amoxicillin cost without prescription

norvasc

norvasc esasolutions.sk

buy generic naltrexone online

buy naltrexone

prednisolon og alkohol

prednisolon og alkohol

abortion video

teenage pregnancy online

آرافن

آرافن

معرفی شرکت آرافن

آرافن نائین را می توان یکی ازاولین و بزرگترین تولیدکنندگان پمپ های هیدرولیک دنده ای در تمام ایران معرفی کرد. شرکت آرافن نائین در سال 1355 (1977) به منظور ساخت پمپ دنده ای هیدرولیکی ایجاد شد. در سال 1376 بهره برداری این شرکت تکمیل شد و پمپ های دنده ای با حجم جابجایی 1CC تا 60CC را در سه دسته و سری زیر ساخت:

1- سری LO (اندازه کوچک)
2- سری L (اندازه متوسط)
3- سری LA (اندازه بزرگ)

در دو سال اول، این شرکت پمپ هایی به منظور کاربرد صنعتی (حوزه هیدرواستاتیک) تولید می کرد ولی با گذشت زمان و کسب تجربه و توانایی های تازه ، آغاز به ساخت پمپ هایی که در صنایع گوناگون می توان از آنها بهره گرفت و به اصطلاح در بخش هیدرودینامیک هستند، کرد. پمپ هایی که در موارد زیر می توان از آنها بهره گرفت:
- ماشین آلات کشاورزی
- ماشین آلات راهسازی
- ماشین آلات صنعتی
- ماشین آلات مخصوص حمل و نقل
- ماشین آلات ساختمانی

این شرکت موفق شد در سال 1379 فعالیت های خود را در زمینه تولید این محصولات آغاز کرده و به علاوه در همان زمان توانست تولیدات خود را در زمینه ابزارها و لوازم هیدرولیکی نیز شروع کند. این خدمات و محصولات، مورد استفاده بیشتر صنایع و کشاورزان ایران می باشد. آرافن در بسیاری از شهرهای کشور دارای نمایندگی رسمی می باشد که می توانید در این نمایندگی ها از خدمات و به ویژه محصولات آن بهره مند شوید. 

آرافن

بهتر است بدانید که آرافن بسیاری از محصولات فرمان های هیدرولیک تراکتورسازی ایران از جمله ارومیه، سمنان، سیرجان، تبریز و ... را نیز تولید کرده و به آنها ارائه می نماید. آرافن چیزی حدود 40 % از تولیدات خود را به بازارهای بین المللی عرضه می کند و همچنین 30% از بقیه فروش را در نمایندگی های خود در استانهای کشور پخش نموده و بعد اقدام به صادرات مابقی محصولات به دیگر کشورها می کند. از محصولات ویژه آرافن که هر روزه به تولیدات آنها می پردازد می توان به پمپ های دنده ای 2 قلو، پمپ هیدرولیک دنده ای و همچنین به پمپ فرمان کمباین و تراکتور نیز اشاره کرد.

آرافن

فقط آرافن نائین است که در کل کشور به تولید محصولات پمپ هیدرولیکی می پردازد و به همین دلیل است که صنایع زیادی، محصولات آن را مورد استفاده قرار می دهند. به خصوص در تمامی کارهایی که احتیاج به نیروی هیدرولیک دارند. این صنایع عبارتند از:

  • در صنایع ماشین های کشاورزی
  • در ماشین آلات معدن ها 
  • برای ماشین های حمل و نقل 
  • در ماششین آلات راه ها
  • در صنعت های دریایی
  • برای ساخت آسانسورها
  • لیفتراک

محصول آرافن