buy naltrexone online usa

buy naltrexone from trusted pharmacy cillo.it buy naltrexone canada

amoxicillin without insurance

amoxicillin without insurance tfswhisperer.com amoxicillin cost without prescription

norvasc

norvasc esasolutions.sk

buy generic naltrexone online

buy naltrexone

prednisolon og alkohol

prednisolon og alkohol

abortion video

teenage pregnancy online

روکت

روکت

روکت

ارائه دهنده انواع گسترده پمپ های دنده ای هیدرولیک و موتور دنده هیدرولیک که از 0،5 لیتر در دقیقه تا 250 لیتر در دقیقه را پوشش می دهد.

این محصولات با آلومینیوم و یا بدنه چدن ساخته شده است. همه پمپ های دنده ای هیدرولیک ما با تجهیزات بسیار مدرن، با طرح های ویژه چرخ دنده ها و دیگر اجزای کلیدی پمپ با هدف به حداکثر رساندن عمر و بازده و در عین حال به حداقل رساندن سر و صدا ساخته شده است.

پمپ های دنده ای هیدرولیک روکت و موتور دنده هیدرولیک با روغن 100٪ برای ضمانت اجرای بالا، در آخرین مرحله فرایند تمیز کردن برای اطمینان از کم بودن میزان آلودگی، تست شده است.

پمپ های دنده ای هیدرولیک و موتورها برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی با توجه به دوام بالا و عملکرد، بسیار مناسب می باشد.

پمپ روکت

 ***

قبل از خرید هر نوع از پمپ های هیدرولیک باید توجه داشته باشید که اندازه فشار و همچنین جریان سیال در پمپ ها مورد ارزیابی قرار بگیرد. به این منظور شما می توانید منحنی های مربوط به جریانات و فشار در پمپ را برحسب زمان ارزیابی نمایید. یکی دیگر از مواردی که می تواند در این کار به شما کمک بسیاری کند مشخص کردن مصرف المان های متنوع و متفاوت از هم می باشد. محصولات روکت می تواند یکی از انتخاب های مناسب برای استفاده شما از دستگاه های هیدرولیکی باشد. روکت دارای مدل ها و انواع مختلفی می باشد. از جمله انواع آنها می توان به پمپ دنده ای روکت، پمپ پره ای روکت، پمپ پره ای پیستونی روکت اشاره کرد. این مدل ها تفاوت ها و یا وجه اشتراک هایی با هم دارند که باعث وجه تمایز بین انواع آنها شده است. 

هر کدام از انواع پمپ های روکت کاربردهای متفاوتی دارد. همچنین شرایط جابجا شدن سیال ها در هر کدام از آنها مختلف می باشد. این عوامل می تواند در کیفیت مدل های این پمپ ها تاثیر به سزایی داشته باشد. ما در اینجا چند مدل از انواع پمپ های دنده ای  روکت را به شما معرفی خواهیم کرد.

روکت

پمپ دنده ای روکت مدل (PNA) 

جنس بدنه این نوع از پمپ های روکت از چدن می باشد. چدنی که در این پمپ ها استفاده شده دارای لیتراژ زیادی می باشد. در بیشتر موارد از پمپ دنده ای PNA در صنایع مربوط به راه سازی به کار می رود. بهتر است بدانید که بازدهی این نوع از پمپ ها بسیار زیاد است. توصیه ما به شما این است که پمپ های روکت را از نمایندگی های رسمی فروش آنها تهیه نمایید. این پمپ ها یکی از انواع بسیار مرغوب نسبت به مدل های دیگر می باشد. در اکثر موارد در شرایطی که پمپ های دنده ای آسیبی ببینند و یا خراب شوند نمی توان آنها را تعمیر کرد. از این رو باید آنها را عوض نمود. مشخصات پمپ های دنده ای روکت به شرح زیر می باشد:

  1. سرعت موجود در دبی آن چیزی حدود 35 تا 110 لیتر در هر دقیقه برای 1400 دور می باشد.
  2. بیشترین مقدار دور دنده های آن 1500 آر پی ام است.
  3. بیشترین فشاری که تحمل میکند 250 بار خواهد بود.

روکت

پمپ دنده ای روکت مدل (L)

این نوع از پمپ های دنده ای روکت دارای 3 لایه پوسته می باشند و تمام هیدرولیک است. از این مدل پمپ ها می توان به صورت دوبل و یا سه طبقه ای نیز استفاده کرد. در صنایع مختلف از این مدل استفاده می شود. مشخصات فنی این مدل می تواند به شرح زیر باشد:

  1. سرعت موجود در دبی آن 5 تا 40 لیتر می باشد که این میزان برای هر دقیقه در هر 1500 دور خواهد بود.
  2. بیشترین میزان دوری که می زند 1500 دور می باشد.
  3. بدنه آن از جنس آلومینیوم ساخته شده است.

محصول روکت