prednisolon og alkohol

prednisolon og alkohol

abortion video

teenage pregnancy online

فیما

فیما

به فیما شرکت خوش آمدید

شرکت فیما دارای ایزو 9001 و ISO 14001 می باشد و در جنوب غربی میشیگان قرار گرفته است. این شرکت در کلیه نقاط دنیا در عرصه صنعت خدمت می کند. شرکت FEMA همچنین یک رهبر قدرتمند صنعت در عرصه طراحی، ساخت و تست کارکرد قطعات الکترو هیدرولیک مهندسی شده می باشد. محصولات کمپانی فیما را می توانید در تعداد زیادی از بخش های صنعت مثل کشاورزی، نظامی، حمل و نقل، معدن و موارد دیگر پیدا کنید.

محصول فیما

قدرت FEMA در توانایی کار با مشتریان است تا سیستم هایشان موفق شوند و این موضوع را با پیدا کردن لوازم و قطعات مطلوب که کارکرد آن و همچنین هزینه ای که مشتری در نظر گرفته منطبق باشدانجام می دهد. 

شرکت فیما دارای یک تیم مهندسی با سابقه و نام آشنا می باشد و هدف آنها ارائه راه های جدید و خلاقانه می باشد. همچنین این شرکت از یک تیم مهندسی طراحی قدرتمند برخوردار است و در زمان طراحی محصولات، آنها را به صورت دقیق بررسی کرده و براساس نتایج آزمایشی آزمایشگاه و سایر موارد، سریعا تصمیم گیری می کند. 

شرکت فیما طبق برخورداری از توانایی تیم مهندسی و برتری عملیاتی که دارد سبب رشد مداوم دراز مدت در این شرکت شده و انتظارات مشتریان را بالاتر برده است.

شرکت فیما با بکارگیری متخصصین هیدرولیک، مهندسان طراحی و آزمایشگاهی کاملا مجهز، در حوزه طراحی و گسترش کنترل های هیدرولیکی فعالیت می کند.

لوازم فیما