buy naltrexone online usa

buy naltrexone from trusted pharmacy cillo.it buy naltrexone canada

amoxicillin without insurance

amoxicillin without insurance tfswhisperer.com amoxicillin cost without prescription

norvasc

norvasc esasolutions.sk

buy generic naltrexone online

buy naltrexone

prednisolon og alkohol

prednisolon og alkohol

abortion video

teenage pregnancy online

ویکرز

ویکرز

ویکرز یکی از شرکت های معتبر و به نام در صنعت های مکانیکی و به علاوه جنگ افزاری می باشد. این شرکت را فردی از بریتانیا به نام ادوارد ویکرز تاسیس نمود که به همین دلیل به ویکرز نیز معروف شد. شرکت ویکرز در زمینه های مختلف ساختن کشتی، هوا و فضا ، تولیدات فولاد و جنگ افزارها نیز فعال می باشد. ویکرز را شرکت رویس خرید و بعد از آن شروع به تولیدات منحصر به فردترین محصولات نمود. این شرکت دارای محصولات بسیار زیادی می باشد که در اینجا ما به 2 نمونه از پر کاربردترین محصولات آن نیز اشاره می کنیم و اطلاعاتی جامع را در مورد آنها در خدمت شما خواهیم گذاشت.

ویکرز

سختی سنج ویکرز

محاسبه سختی وسایل از طریق نسبت بار وارد شده به سطح فرو رفتگی (مانند آزمایش برینل) انجام می شود که می توان با استفاده از ویکرز انجام داد. در ساخت سختی سنج ویکرز هرمی به اسم سنبه نیز طراحی شده است که با به کار بردن آن می توان آزمون سختی را انجام داد. هرمی که در این سختی سنج به کار گرفته شده است نیز دارای زاویه ای 136 درجه ای می باشد که این درجه را طبق قطر گلوله مورد نظر با قطر فرو رفتگی نیز تعیین شده است. 

سختی سنج ویکرز

پمپ هیدرولیک ویکرز

کمپانی ویکرز دارای محصولات هیدرولیکی می باشد که بیشترین استفاده از آنها در صنایع مختلف خواهد شد. این شرکت پمپ های هیدرولیکی تولید می کند و به بازار ارائه می دهد که دارای چیزی حدود هفتاد سال سابقه در این راستا دارد. می توان این شرکت را به عنوان یکی از معروف ترین و به نام ترین شرکت های تولید کننده انواع پمپ های هیدرولیک دانست که با کیفیت ترین محصولات را دراین زمینه ارائه می دهد. ویکرز پمپ های هیدرولیکی را در انواع مختلفی تولید می کند که می تواند به مدل های زیر نیز اشاره کرد:

 1. پمپ فشار شکن هیدرولیک
 2. پمپ هیدرولیک پیلوت دار
 3. پمپ هیدرولیک کنترل جهت
 4. پمپ هیدرولیک کنترل فشار
 5. پمپ پروپشنال هیدرولیک

ویکرز

ویژگی های پمپ های هیدرولیک ویکرز

 • دارای قدرت بسیار بالا
 • نصب آسان به بهترین شکل ممکن
 • با دوام و مطمئن
 • تحمل فشارهای بسیار زیاد
 • هزینه مناسب
 • بیشترین حرارت وارده تا 99 درجه

پمپ ویکرز