ویکرز

ویکرز

پمپ ویکرز هیدرولیک

یک رهبر جهانی در طراحی، ساخت و بازاریابی از یک خط کامل از قابل اعتماد، با راندمان بالا سیستم های هیدرولیک و قطعات هیدرولیک: ویکرز بخشی از ایتون قدرت سیالات گروه است. برنامه های کاربردی در بازارهای تلفن همراه و صنعتی شامل کشاورزی، ساخت و ساز، معدن، جنگلداری، ابزار، مواد، و زمین شناسی، کامیون و اتوبوس، ماشین آلات، قالب ریزی و سازه فلزات اولیه، خودرو، تولید برق، ماشین آلات پورت و سرگرمی.

ایتون قدرت سیال گروه تحت نام های تجاری از جمله: CHAR-لین، Dynapower، ایتون، نشت آب خط، Hydrokraft، سومیتومو، ویکرز و Weatherhead. محصولات هیدرولیک در محدوده تولید شده توسط ایتون ویکرز عبارتند از: آداپتورهای هیدرولیک، ترمز شیر هیدرولیک، مشتری طراحی دریچه مجامع بلوک، سیلندر های هیدرولیک، دریچه، هیدرولیک جهت، هیدرولیک دیسک موتور سوپاپ، فیلتر هیدرولیک، اتصالات هیدرولیک، پمپ های دنده ای هیدرولیک و موتور هیدرولیکی، فرمان قدرت هیدرواستاتیک، محصولات هیدرولیک و سیستم های هیدرولیک، سبک و انتقال هیدرولیک، پمپ های هیدرولیک پیستون و موتور هیدرولیکی، بسته قدرت هیدرولیک و واحد قدرت هیدرولیکی، دریچه متناسب، پیچ در دریچه، هیدرولیک کارتریج، ترانس، پره پمپ هیدرولیک و موتور پره هیدرولیک .

یک سری طرح جامع شما را قادر به انتخاب بهترین ایتون ویکرز پمپ هیدرولیک یا ایتون ویکرز موتور هیدرولیک برای این کار و شامل پمپ های تک، دو و ترکیب های هیدرولیک و موتور هیدرولیکی، با مدل های مانند:

پمپ های هیدرولیک ایتون ویکرز و ایتون ویکرز دریچه، هیدرولیک در بسیاری از کاربردهای صنعتی و همراه استفاده می شود، هر چند قطعات نصب شده اغلب می تواند گران قیمت با زمان طولانی باشد. به این ترتیب است تقاضا برای قطعات معادل هیدرولیک برای همه پمپ های ایتون ویکرز هیدرولیک، موتور هیدرولیکی و تجهیزات دیگر وجود دارد.

هیدرولیک آنلاین می تواند شما به طور مستقیم قابل تعویض، قطعات هیدرولیک سازگار و محصولات هیدرولیک برای ایتون ویکرز موتور هیدرولیکی و پمپ های هیدرولیک در محدوده با حداقل، در صورت وجود، مهندسی مجدد مورد نیاز را ارائه دهد. این محصولات اغلب می تواند به خوبی هزینه صرفه جویی و زمان تحویل حادثه فراهم می کند. به همین ترتیب، آن را نیز ممکن است ممکن است برای ما به تعمیر و بازسازی پمپ های هیدرولیک ویکرز موجود خود را ارائه یکی دیگر از راه حل مقرون به صرفه تر برای شما.