buy naltrexone online usa

buy naltrexone from trusted pharmacy cillo.it buy naltrexone canada

amoxicillin without insurance

amoxicillin without insurance tfswhisperer.com amoxicillin cost without prescription

norvasc

norvasc esasolutions.sk

buy generic naltrexone online

buy naltrexone

prednisolon og alkohol

prednisolon og alkohol

abortion video

teenage pregnancy online

رکسروت

رکسروت

پیشینه رکسروت

بوش Rexroth یکی از ارائه دهندگان پیشرو در جهان از فن آوری های درایو و کنترل است. بوش Rexroth AG یک شرکت مهندسی واقع در Lohr am Main آلمان است. این نتیجه ادغام در 1 ماه مه سال 2001 بین مانسمان Rexroth و AG و فن آوری اتوماسیون واحد کسب و کار رابرت بوش GmbH صورت گرفت و یک فرعی کاملا متعلق به روبرت بوش است.

REXROTH به نوبه خود از تعدادی از شرکت ها جمع آوری شده است. آنها عبارتند از:

  • شرکت Indramat
  • مانسمان AG
  • شرکت Hydromatik
  • شرکت Brueninghaus
  • شرکت LOHMANN و Stolterfoht
  • شرکت دویچه ستاره / ستاره خطی
  • شرکت Mecman پنوماتیک
  • شرکت اوچیدا

پیشیه رکسروت

شرکت بوش رکسروت زیرمجموعه شرکت روبرت بوش آلمان است و در تمامی فناوری های مرتبط با حرکت و کنترل فعالیت صنعتی دارد. از جمله فعالیت های رکسروت می توان به هیدرولیک صنعتی رکسروت اشاره کرد. رکسروت بوش یکی از شرکت های نام آشنا در سطح دنیا، با استفاده از به روزترین تکنولوژی، احتیاجات هیدرولیکی بیش از ۲۹٫۵۰۰ همکار و کارخانه را در سراسر دنیا به بهترین شکل فراهم می کند. رکسروت بوش از معروف ترین تولید‌کنندگان وسایل هیدرولیکی و انواع پمپ هیدرولیک در سطح دنیا می باشد که گسترده ترین محصولات هیدرولیکی را دارا می باشد. اگرچه شرکت صنعتی بوش‌ رکسروت علاوه بر پمپ هیدرولیک رکسروت در سایر بخش های صنعتی نیز فعالیت گسترده ای دارد و از این جهت کاملا در سطح بین المللی برجسته است و میزان فروش محصولات آن فقط در سال 2008 میلادی 8.3 billion$ دلار بوده است ولی بر اساس اعلام سایت رسمی شرکت بوش رکسروت حوزه اقلام هیدرولیکی و انواع پمپ هیدرولیک رکسروت شاخه اصلی کمپانی آلمانی بوش رکسروت Bosch Rexroth می باشد و این یعنی اهمیت زیاد صنعت هیدرولیک در میان سایر تکنولوژی‌ها.

رکسروت

به علت کیفیت زیاد و تنوع کاربردی، در صنایع و کارخانجات داخلی پمپ هیدرولیک بوش رکسروت در مدارهای هیدرولیکی مختلف به میزان زیاد یافت و بکار برده می‌شود.

شرکت هیدرولیک گستر هوشمند ، نماینده شرکت رکسروت بوش آلمان می باشد که اقلام و خدمات لازم شما را بدون واسطه، با ضمانت اصلی و بیشترین کیفیت در سریع ترین زمان فراهم می نماید.

به علت کیفیت زیاد و تنوع کاربردی، در صنایع و کارخانجات داخلی پمپ هیدرولیک بوش رکسروت در مدارهای هیدرولیکی مختلف به میزان زیاد یافت و بکار برده می‌شود. شرکت بوش رکسروت هم اکنون عرضه کننده سرویس های اقتصادی ، دقیق ، ایمن با عملکردی قابل توجه در مصرف انرژی به منظور تکنولوژی کنترل و درایو برای بکار گیری از آن در ماشینهای متحرک در هر اندازه ای در جهان میباشد . در ایران تجهیزات هیدرولیک این کمپانی مانند شیر های برقی و سایر تجهیزات مرتبط، از نظر کیفیت بسیار مناسب و دارای دوام کافی می باشند و از لوازم مصرفی در صنایع بزرگ می باشند .

رکسروت