prednisolon og alkohol

prednisolon og alkohol

abortion video

teenage pregnancy online

دوپلماتیک Duplomatic

دوپلماتیک Duplomatic

Duplomatic

نشان دهنده جایگزین واقعی در بازار هیدرولیک می باشد.طیف گسترده ای از محصولات،همراه با فروش و خدمات شبکه در حال حاضر در سراسر جهان، طراحی شده است. به دلیل کمک مالی به مشتریان یک مزیت رقابتی واقعی است.از سال ها پیش جسور و مشهور در صنعت بازار حضور داشته، Duplomatic Oleodinamica در ستاد جدید آن در Parabiago (نزدیک به میلان) که دارای یک منطقه کار در حدود 8'000 متر مربع می باشد، همچنین 120 کارمند دارد.

دارای گردش مالی 30 میلیون یورو در سال 2014 و قادر به تولید بیش از 1 میلیون قطعه در سال می باشد، Duplomatic Oleodinamica در حال رشد در مسیر خود با الهام از ارزش های مشتریان، کیفیت و خدمات می باشد.

شرکت هیدرولیک گستر هوشمند نماینده شرکت دوپلماتیک آماده ارائه خدمات و پشتیبانی.

برای مشاوره تماس بگیرید 33903474

***

شرکت Duplomatic یا به فارسی دوپلماتیک نشان دهنده جایگزین واقعی در بازار هیدرولیک و دارای طیف گسترده ای از محصولات، همچنین راه حل های ساخته شده از تقسیم سیستم ها و فروش و خدمات شبکه در حال حاضر در سراسر جهان می باشد که در ارائه خدمات به مشتریان یک مزیت رقابتی واقعی است. دوپلماتیک برای سال های سال تأیید و به رسمیت شناخته شده و در بازار iran و tehran و جهان جایگاه مهمی یافته است.

Duplomatic هیدرولیک در کارخانه جدید خود را در Parabiago (میلان) بنا کرده که در حدود 8000 متر مربع مساحت و 120 نفر پرسنل دارد.Duplomatic Iran

یک نمایشگاه صنعتی مجازی است که بیش از 167000 محصول ،15000 خبر ، 124000 کاتالوگ و 55000 فیلم صنعتی را در سیزده گروه اصلی و 1700 زیر گروه فرعی ازبیش از 13000 سازنده مطرح دنیا به نمایش گذاشته است.
از طریق این نمایشگاه اطلاعات و تاریخ برگذاری صدها نمایشگاه صنعتی در دنیا ، اطلاعات عمومی هزاران تجهیز صنعتی ، نام و شرح محصول دهها هزار محصول به فارسی و انگلیسی و اطلاعات تماس هزاران سازنده خارجی و نمایندگان آنها در ایران در دسترس صنعتگران ، پژوهشگران و محققین عزیز می باشد.
موتور جستجوی سایت این امکان را فراهم نموده تا کاربر متناسب با نیاز خود در لیست محصولات ،سازندگان ، کاتالوگها ، آرشیو فیلم و اخبار اطلاعات مورد نیاز را به سرعت دریافت نماید.
بخش کالاهای موجود در این نمایشگاه ، کالاهای موجود در داخل کشور را که توسط نمایندگان و یا شعب شرکتهای خارجی به فوریت قابل تامین است به نمایش گذاشته است.
بازدید کنندگان با ورود اطلاعات به " سامانه محاسب قیمت ریالی " می توانند بصورت آنلاین قیمت ریالی هر یک از محصولات مورد نیاز را دریافت نمایند.

دانش ، تجربه و امکانات موجود در این نمایشگاه ، شما را از راه اندازی دپارتمان خرید خارجی و دفاتر خارج از کشور آسوده کرده است و در بخش "خدمات خرید خارجی" این امکان را برای کاربران فراهم نموده است تا با استفاده از تخصص و تجربه کارشناسان ما در داخل و خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن قیمت ارزی و ریالی کالاهای مورد نظر را را با کمترین هزینه ممکن دریافت نمایند.
خبرنامه هفتگی این نمایشگاه ، آخرین رویدادهای دنیای صنعت را در هر یک از گروههای مورد علاقه از طریق ایمیل در اختیار اعضا قرار می دهد و در بخش خدمات بازرگانی اعضا می توانند از مشاوره وکلای ایرانی و اروپایی ، مشاوره در عقد قرار داد با طرفهای خارجی ، ثبت شرکت و خدمات Virtual office در اروپا و دهها خدمات دیگر بهره مند شوند.
Iran Industry Expo ابزاری است جهت منابع یابی ، قیمت گیری و خرید آسان تجهیزات صنعتی.

در زیر محصولاتی که ما از دوپلماتیک(دیپلماتیک) به صورت نمایندگی ارائه می دهیم را می بینید: